Ostatnia przymiarka do medalu
2019-05-21

W tym sezonie

   Jako ostatnia z drużyn Biofarmu walczyć będzie drużyna kadetów U16. Stawką tej rywalizacji jest tytuł Mistrza Polski U16, o którym marzy każdy zespół. Niestety, uda się to tylko jednemu. Nie mielibyśmy nic przeciw temu, aby tym zespołem dowodzonym przez trenerów Czarka Kurzawskiego i Mateusza Rója była drużyna Biofarmu. Bardziej realnie myśląc, każdy medal sprawiłby nam radość. Przypomnijmy, że zespół Biofarmu U16 nie wygrał rozgrywek strefowych, ale był nie do zatrzymania w ćwierć - i półfinale rozgrywek centralnych. Może ta dobra postawa i passa przeniesie się również na rozgrywki finałowe?. Zobaczymy. Tak jak we wszystkich kategoriach wiekowych w rozgrywkach centralnych, spotkania są rozgrywane w 2 grupach po 4 drużyny. W grupach gra każdy z każdym, a dwa pierwsze zespoły z każdej grupy awansują do strefy medalowej. Tutaj zaczyna się prawdziwy bój, bowiem drużyny są 4, a medale 3. Nasza drużyna - zakwalifikowana do grupy A - stoczy pojedynki według następującego terminarza:

22.05.2019 - godz. 13:15     BBJP - UKS Gim 92 Ursynów Warszawa,

23.05.2019 - godz. 17:15     Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra - BBJP,

24.05.2019 - godz. 12:45     UKS MOSM Bytom - BBJP.

Tyle pewnych informacji. Ile jeszcze meczów po spotkaniach grupowych i o jakim ciężarze gatunkowym stoczy zespół Biofarmu, niestety nie wiemy, a chcielibyśmy, aby były jeszcze 2.

Natomiast na pewno wiemy, że statystyki ze wszystkich spotkań finałowych możemy śledzić na żywo na stronie PZKosz - Statystyki na żywo. Inne informacje przekażemy na naszym fb, dlatego zachęcamy do częstego odwiedzania tej strony, bowiem tam również będziemy przekazywać aktualne rezultaty naszego zespołu.

Zdj. Beata Brociek

Adam Lejwoda

NAJNOWSZE VIDEO

O NAS NA SPORTOWYCH FAKTACH

FACEBOOK

© Copyright© Biofarm Basket Poznań 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: Sport Success